Pompa membranowa Debem Boxer Mini pompa membranowa Debem Cubic Pompa membranowa, Debem Foodboxer Pompa membranowa, Debem Saniboxer Pomp membranowa MB, Pozioma pompa odsrodkowa Debem Pompa membranowa DM, Magnetyczna pompa odśrodkowa Debem Pompa membranowa IM, Pionowa pompa pdśrodkowa, Debem Pompa membranowa TR, pompa beczkowa, Debem Pompa membranowa Equaflux, Tłumik pulsacji, Debem
Bistro Lavineria


Odwiedzin: 13128

Dzisiaj: 75Pompy membranowe Debem i inne typy pompy...

Firma DEBEM ma już ponad 30 lat doświadczenia na rynku. Rozpoczęła pionierski biznes, który specjalizuje się w produkcji pomp przemysłowych stosowanych do pompowania mediów niebezpiecznych i wysoko korozyjnych. Filozofia firmy opiera się na ścisłej współpracy z klientami końcowymi i dystrybutorami, tym samym pozwalając na stworzenie wysoko efektywnych technologicznie projektów pomp, a także na przygotowanie systemu rozwoju produktów i usług, który zyskał uznanie wielu czołowych firm.

Firma DEBEM oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów i usług, zapewniających klientom wszystkie potrzebne dane techniczne i informacje ofertowe, dzięki którym możliwe jest poprawne dobranie urządzeń do Państwa potrzeb.

Pompy membranowe BOXER, CUBIC, pompy wirnikowe MB i IM, pompy beczkowe TR, tłumiki pulsacji EQUAFLUX i inwertery przepływu DUALFLUX zostały w całości zaprojektowane i wykonane we Włoszech. Są one objęte patentem firmy DEBEM.

 

pompy membranowe Debem

 

Zakres produkcji firmy DEBEM obejmuje pięć typów urządzeń zaprojektowanych do zastosowań specjalistycznych:

Pneumatyczne pompy membranowe (Pompy CUBIC i BOXER)

Charakteryzujące się dużą wytrzymałością i mocą. Są to pompy samozasysające (mogą pracować na sucho i z ujemną wysokością zasysania), które mogą poradzić sobie z pracą w bardzo wymagających warunkach, a także przy pompowaniu mediów o wysokiej lepkości, z zawartością cząstek stałych w zawiesinie.

Poziome pompy wirnikowe (Pompy MB)

Które są napędzane bezpośrednio za pomocą silnika elektrycznego. Idealnie nadają się do instalacji z pompą znajdującą się poza zbiornikiem. Charakteryzują się wysokim przepływem i wysoką prędkością transportu płynów korozyjnych.

Pionowe pompy wirnikowe (Pompy IM)

Sprzężone z bezpośrednim napędem elektrycznym, idealne do instalacji z pompą zanurzoną w zbiorniku medium. Charakteryzują się wysokim przepływem i wysoką prędkością transportu niezwykle zanieczyszczonych mediów.

Pompy beczkowe (Pompy TR

Sprzężone z bezpośrednim napędem pneumatycznym lub elektrycznym (w zależności od modelu). Są to przenośne pompy, idealne do szybkiego transferu czystych, korozyjnych płynów.

 Tłumiki pulsacji EQUAFLUX

Automatyczne, pneumatyczne tłumiki pulsacji z wbudowaną membraną, są instalowane na odcinku tłocznym, z wcześniej ustawionym odpowiednim ciśnieniem pracy, które zostało tak dobrane by zredukować pulsacje, a w efekcie pulsacje i uderzenie wodne. Pozwalają więc na ochronę pracującego urządzenia.