Foodboxer, Pompa membranowa firmy Debem Saniboxer, Pompa membranowa firmy Debem MB, Pozioma pompa odsrodkowa firmy Debem DM, Magnetyczna pompa odśrodkowa firmy Debem IM, Pionowa pompa pdśrodkowa firmy Debem TR, pompa beczkowa firmy Debem Equaflux, Tłumik pulsacji firmy Debem Boxer, Pompa membranowa firmy Debem Cubic,  Mini pompa membranowa firmy Debem

Bistro Lavineria


Odwiedzin: 13146

Dzisiaj: 93

Pompy beczkowe seria TR, luthmar

Pompa beczkowa - Tr

TRA - przenośne pompy beczkowe zanurzeniowe przeznaczone są do przepompowywania żrących płynów. Ich specjalny kształt zapewnia, że wszelkie wycieki są gromadzone w bębnie. Dostępne z elektrycznym lub pneumatycznym wymiennym silnikiem, pompy te mają otwarty wirnik, który umożliwia ciągłe pompowanie czystych korozyjnych cieczy o lepkości pozornej do 600 cps, 500-watowy silnik elektrycznych i pneumatycznych (w 20 ° C) i 900 cps z 800-watowy silnik elektryczny (w temperaturze 20 ° C). TR-EL Pompy serii napędzane silnikiem elektrycznym są wyposażone w wyłącznik bezpieczeństwa z przełącznikiem, który zapobiega przypadkowemu restartowi po awarii zasilania.

 

Główne cechy pomp beczkowych

1. Dostępne w PP, PVDF, AISI 316

2. Niedroga;

3. Przenośna;

4. Obsługa żrących płynów;

5. Lepkość do 900 znaków na sekundę;

6. Dostępny z silnikiem elektrycznym lub pneumatycznym;

7. Regulowana prędkość przepływu (wersja pneumatyczne);

8. Brak uszczelnienia mechaniczne;

9. Łatwo demontarzu;

10. Długość rury = 900 mm o 1200 mm;

11. Przepływ do 90 l / min.


Opis pomp pomp beczkowych

tr pompy bębnowe, luthmarBęben składa się z rurki zanurzeniowej na końcu mieści się wirnik który jest kołem napędowym, zamocowany do pompy za pomocą nakrętki, podczas transmisji zapewnia sprzężenie wału.

= sprzęgło
B = nakrętka pierścienia silnik
C = namiar
D = dostawa
E =
rura zanurzeniowa
F = tuleje PTFE
G = wirnik
H = Port ssania
I = wał


Jak to działa pomp beczkowa ?

Wirnik jest integralny z wałem i połączony z silnikiem elektrycznym lub pneumatyczne, który sprawia, że ​​obracają się, tworzy w ten sposób efekt odśrodkowej.

Instalacja pomp beczkowych

tr pompy bębnowe, luthmarTR Pompy bębnowe powinne być używane tylko z wałem ustawionym w pionie i pompy zanurzonej w bębnieciecz musi być obecna. Suchość lub pechęrzyki powietrza mogą spowodować uszkodzenie wewnętrznej tulei prowadzącej wał.


 

 


Warning: Undefined array key "miniatura" in /home/platne/serwer228665/public_html/debempompy.eu/pompy.php on line 307