Foodboxer, Pompa membranowa firmy Debem Saniboxer, Pompa membranowa firmy Debem MB, Pozioma pompa odsrodkowa firmy Debem DM, Magnetyczna pompa odśrodkowa firmy Debem IM, Pionowa pompa pdśrodkowa firmy Debem TR, pompa beczkowa firmy Debem Equaflux, Tłumik pulsacji firmy Debem Boxer, Pompa membranowa firmy Debem Cubic,  Mini pompa membranowa firmy Debem

Bistro Lavineria


Odwiedzin: 13132

Dzisiaj: 79

Pionowe pompy odśrodkowe seria IM, luthmar

Pionowa pompa odśrodkowa -Im

IM seria pokryte żywicą, pionowe pompy odśrodkowe, oferujące wydajne pompy do stałych instalacji z pompą zanurzoną bezpośrednio w zbiorniku obsługiwaną przez silnik elektryczny (max 3000 rpm) służącą do szybkiego drenażu medium w przepływie w zakresie od 6 do 75 m3/godz i podnoszeniu do 38 metrów. Specjalna konstrukcja pompy nie wymaga zastosowania wewnętrznych uszczelnienień mechanicznych (które mogłyby podlegać dużym zużyciom) wszystkie przypadkowe wycieki są zbierane w zbiorniku medium .Otwarty wirnik umożliwia ciągłe pompowanie nawet przy bardzo zanieczyszczonych cieczach o lepkości pozornej do 500 cps (przy 20 ° C) i małych ciał stałych .Wybór materiałów konstrukcyjnych pompy pozwala na wybór optymalnej zgodności chemicznej z płynem i / lub środowiska.

 

Opis pompy

1. Dostępny w polipropylen, PVDF;

2. Wysoka zasysalność

3. Doskonałe do pracy z bardzo zanieczyszczonymi płynami

4. Szybkość przepływu: od 6 do 75 m3/godz;

5. Wysokość podnoszenia: do 38 m;

6. Szybka i łatwa konserwacja;

7. Tanie części zamienne.

 

Opis pompy

Pionowe pompy odśrodkowe pokryte żywicą w stabilnej obudowie pompy i kolumny zamontowanej do płyty nośnej, co z kolei wspomaga silnik elektryczny.Bezpośredni napęd silnika jest podłączony za pomocą elastycznego sprzęgła na wale pompy. Otwarty wirnik jest zamontowany w drugim końcu wału, który jest wspierany przez łożyska promieniowe. Ta pompa jest specjalnie skonstruowana, usunięcie bez konieczności odłączania pompy z systemu.

pionowe pompy odśrodkowe - im, budowa, luthmarA= silnik elektryczny
B = sprzęgło napędu
C = latarnia
D = łożysko
E = zewnętrzna kolumna
F = tuleja wału
G = ceramiczna tuleja
H = wirnik
I = kanał dostawy
L = wlot kanału
M = tuleja

 

Jak to działa ?

Wirnik jest integralny z wałem napędowym i bezpośrednio z silnikiem elektrycznym. Obraca się w zadanej prędkości wytwarzając efekt ssania odśrodkowego od strony wlotu i wyładowań tłocznej.Instalacja

pionowe pompy odśrodkowe - im, luthmarIM pionowe pompy odśrodkowe mogą być instalowane wyłącznie z wałem ustawionym w pionie i pompy zanurzonej w zbiorniku. Odpowiednie urządzenie powinno być dopasowne aby uniknięcia i / na sucho lub tworzenia się wiru oraz możliwość zasysania powietrza. Pompy te powinny działać tylko napełniane. Suchość lub z pęcherzyki powietrza mogą spowodować uszkodzenie wewnętrznej części tulei.

 


Warning: Undefined array key "miniatura" in /home/platne/serwer228665/public_html/debempompy.eu/pompy.php on line 307