Foodboxer, Pompa membranowa firmy Debem Saniboxer, Pompa membranowa firmy Debem MB, Pozioma pompa odsrodkowa firmy Debem DM, Magnetyczna pompa odśrodkowa firmy Debem IM, Pionowa pompa pdśrodkowa firmy Debem TR, pompa beczkowa firmy Debem Equaflux, Tłumik pulsacji firmy Debem Boxer, Pompa membranowa firmy Debem Cubic,  Mini pompa membranowa firmy Debem

Bistro Lavineria


Odwiedzin: 13145

Dzisiaj: 92

Tłumiki pulsacji seria Equaflux , luthmar

Tłumiki pulsacji

Tłumiki pulsacji EQUAFLUX automatyczno membranowe posiadają solidną obudowę i wysoką wydajność. Są one zainstalowane w przewodzie tłocznym pomp membranowych w celu wygładzenia i pulsacyjni. Przepływpłynów o dużej lepkości pozornej nawet zawierającej zawieszone cząstki stałe o dużej wielkości.

Tłumiki EQUAFLUX automatycznie dostosowują się do warunków instalacji, bez konieczności ręcznej regulacji lub kalibracji.
Zdolność do minimalizacji pulsacji, wibracji i uderzeń wody, oznacza, że składnik ten zapewnia doskonałą ochronę i płynności systemu.
Ogromny wybór materiałów budowlanych pozwala na wybór optymalnej zgodności chemicznej z płynem i / lub środowiska, nie zaniedbując zakres temperatur. Tłumiki również dostępne do użytku w przestrzeniach zagrożonych wybuchem (ATEX certyfikacja).

 

Główne cechy tłumików pulsacji

1. Dostępny w PP, PVDF, PPS-V, AISI 316

2. Automatyczna kontrola tłumienia;

3. Odpowiedni dla wymagających zastosowań;

4. Stosowanie w potencjalnie zagrożonych wybuchem pomieszczeniach (certyfikaty ATEX);

5. Zastosowanie w środowiskach, w których wystepuje wysoka wilgotności i kondensacja;

6. Zakres materiałów budowlanych zapewnia prawidłową kompatybilność płynu;

7. Przyjazny dla użytkownika części zamiennych i konserwacji;

8. Doskonała wydajność i stosunek ceny do jakości.

 

Opis tłumikatłumiki pulsacji, luthmar

Tłumiki pulsacji przepony składją się z siłownika pneumatycznego podłączonego do nowej generacji membran (Long profil Life).Wytrzymały Korpus zewnętrzny formuje siłownik komory sprężonego powietrza w tłumieniu wzrostu ciśnienia po jednej stronie membrany, a z komorą, przez który płyn przepływa z drugiej.

A= otwarcie ekspansja
B1 = stronie membrana
B2 = płyn po stronie membrany
C = automatyczny zawór pneumatyczny
D = sprężonego powietrza w komorze

 

Jak to działa tłumik pulsacji ?

Sprężone powietrze doprowadzane do komory ciśnieniowej z powrotem do membrany tworzy poduszkę pneumatyczną, która dostosowuje się automatycznie, kompensująć uderzeniowo przez impuls ciśnienia płynu wytwarzanego przez pompę.

Działanie pompy


Instalacja tłumika pulsacji

Tłumiki pulsaci powinny być zainstalowane po stronie tłocznej pomp pneumatycznych lub gdzie występują skoki ciśnienia w płynie.

Instalacja pompy


Warning: Undefined array key "miniatura" in /home/platne/serwer228665/public_html/debempompy.eu/pompy.php on line 307